• Hassas Döküm , Seramik Kalıp , Seramik Kalıba Döküm , Seramik Döküm , Metal Döküm
  • Hassas Döküm Prosesi , Mum Enjeksiyon , Seramik Salkım , Seramik Kalıp ,Döküm
  • Dökülen Alaşımlar , Alaşımlı Çelik , Bakır Alaşımları , Bronz , Pirinç
  • Tasarım , Kalıp , Alternatif Üretim Yöntemleri , Prototip
  • Girift Geometri , Karmaşık Geometri , Parça Tasarım , Ürün Tasarım
  • Hassas Döküm , Seramik Kalıba Döküm , Savunma Sanayii , Yüksek teknoloji
  • Neden Hassas Döküm , Yüksek teknoloji , İleri teknoloji
  • VDG P 690 D1 , Karmaşık Geometri , Yüzey Kalitesi , Ölçüsel toleranslar , Delik Toleransları , Kanal Toleransları
Egeli Hassas Döküm 2011 yılında, İstanbul-Tuzla’da üretimine başlamıştır. Firmamız, 20 yılı aşkın deneyime sahip kadrosu, 1500 m2’lik üretim alanı ve Hassas Döküm için gerekli tüm ekipman ve altyapısıyla sektörün şimdiden önemli aktörlerinden biri haline gelmiştir. Seramik Kalıba Döküm, Kayıp Mum Yöntemi gibi adlarla da anılan üretim yöntemimiz geleneksel dökümden tamamen farklı avantajlar sunmaktadır. Yüksek ölçüsel hassasiyet, yüksek yüzey kalitesi, kompleks geometrilere yatkınlık ve her tür alaşımı dökebilme ilk akla gelen avantajlar olarak sıralanabilir. Hassas Döküme uygun makine parkımız ve 20 yılı aşkın deneyime sahip kadromuzla siz müşterilerimizin teknik sorunlarını çözme konusunda iddialıyız.

Dökümünü yapabildiğimiz düşük veya yüksek ergime sıcaklığına sahip her türlü alaşımlı metalden oluşan ürünlerimizle her sektöre hizmet verebilmekteyiz. İşimizi sadece döküm olarak görmüyoruz. Amacımız, sizler için tasarım, üretim yöntemi ve malzeme seçimi üçgeninde optimum çözümü yakalayabilmektir. Müşterilerimizin beklentilerini düşünceden gerçeğe dönüştürebilmek için tüm bilgi, beceri ve teknik olanaklarımızı uzun ömürlü partner ilişkisinin temeline oturtuyoruz.

Teknolojisine hakim olduğumuz Hassas Döküm yöntemi sunduğu potansiyel olanaklarla eşsiz bir yöntemdir. Her geçen gün keşfedilen yeni ürünlerle açığa çıkartılan bu potansiyel günümüzün yalın üretim anlayışına ve maliyetleri sürekli düşürme arayışlarına en uygun cevabı vermektedir.

1 gr’dan 40 kg’a kadar dökebildiğimiz her tür alaşımla hizmet verdiğimiz havacılık ve uzay, otomotiv, savunma, genel makine, medikal, tekstil, ziraat ve tarım, enerji, vana ve pompa, gıda başta olmak üzere her sektörün tasarım, malzeme ve hassas döküm ihtiyacını karşılayabilmekteyiz. Arzu edilmesi durumunda talaşlı imalat, ısıl işle, kaplama, montaj gibi döküm sonrası işlemlerle direkt kullanılabilir nihai ürüne dönüştürebilmekteyiz.


İşimiz sadece döküm değil. Amacımız, sizler için tasarım, üretim yöntemi ve malzeme seçimi üçgeninde optimum çözümü yakalayabilmektir. Malzeme biliminde, tasarım olanaklarında ve üretim süreçlerinde ilerleme kaydedilmeyen tek bir günün kalmadığı günümüz koşullarında bu hıza ayak uyduramayan firmaların rekabetçi kalamadıklarının bilincindeyiz. En iyisi olmayı hedeflediğimiz malzeme seçimi, tasarım ve üretim yöntemleri optimizasyonunda siz müşterilerimizi rekabetçi kılabilmek için ortak çalışmaya hazırız.
 

“Tasarım, Malzeme Seçimi ve Üretim Yöntemi Seçiminde Çözüm Ortağınız”


Egeli Hassas Döküm

 
<